Copenhill – завод-зона активного відпочинку

Copenhill – завод з переробки відходів в енергію, спроектований групою bjarke ingels, який одночасно служить спортивним комплексом, був спроектований за ескізами компанії hufton + crow. Copenhill, також відомий як amager bakke, був побудований в 2019 році після початку будівництва в 2013 році. На зображеннях hufton + crow докладно розповідається про прогрес, досягнутий за цей час: структура, що потопає в зелені, і найвища стіна для скелелазіння в світі на фасаді будівлі.

Компанія bjarke ingels group, спільно з компанією SLA, що займається ландшафтною архітектурою, задумала Copenhill як частина суспільної інфраструктури з «передбачуваними соціальними побічними ефектами».

Завдяки своєму розташуванню на набережній, де промислові підприємства перетворилися на майданчик для занять екстремальними видами спорту, від вейкбордингу до картингу, нова електростанція стала чудовою майданчиком для катання на лижах, піших прогулянок і скелелазіння. При цьому весь внутрішній простір наповнений новітніх технологічним обладнанням в області переробки відходів і виробництва енергії.

Copenhill як електростанція настільки чистий завод, що це дозволило перетворити його будівельну масу в основу суспільного життя міста – на його фасад можна піднятися, на дах можна піднятися пішки, а по схилах можна кататися на лижах.

Проект також включає в себе найвищий оглядовий майданчик в місті і обсаджену деревами бігову доріжку, спроектовану SLA. Цей зелений дах також допомагає створити біорізноманітний ландшафт, який одночасно поглинає тепло, видаляє частинки з повітря і мінімізує стік зливових вод.