Нові можливості моніторингу документації ДАБІ

З 04.05.2020 року в URBANDATA з’явилася можливість автоматично відслідковувати зміни у будь-яких документах з Реєстру ДАБІ, або навіть і усі існуючі документи)
Власне від учора ми вже увімкнули Моніторинг усіх об’єктів СС3.

Тепер можна скористатися кнопокою Почати моніторинг, і у вкладці Моніторинг дивитися, які дані були змінені.

Частина даних змінилася на підставі раніше зареєстрованих ДАБІ документів, проте є частина змін, які не відображено (або відображено некоректно) в Реєстрі. Наприклад, в документі про внесення змін вказано одного спеціаліста з технічного нагляду, а в самому Реєстрі ми бачимо іншу особу.

На сьогодні, в URBANDATA є скріншоти майже всіх документів (записів) з Реєстру ДАБІ, і після удосконалення функціоналу УРБАНДАТА, з’явиться можливість скачувати як архівні скріншоти, так і актуальні. А далі вже можна буде порівнювати наведену в них інформацію, і за необхідності автоматично сформувати та подати запит до ДАБІ, з метою отримання підтвердження тієї чи іншої інформації.

Стартап є учасником конкурсу проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge, що проводиться проектом USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування України та у партнерстві з Фондом Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.